Cruelty-Free (Toplam Ürün: 1)

Faith in Nature, Birleşik Krallık'ta zulüm içermeyen marka arayışında liderdir ve 1974'ten beridir. Tüm saç bakımı, cilt bakımı ve ev ürünlerinin zulüm içermemesi gerektiğine inanıyoruz. Yelpazemizdeki ürünlerin Leaping Bunny onaylı olmasından gurur duyuyoruz. Küresel bir program olan Leaping Bunny, yasal gerekliliklerin üzerinde ve üzerinde zulüm içermeyen standartlar gerektirir.

Tüm güzellik ve ev ürünlerimiz, zulüm içermeyen ürünler için uluslararası kabul görmüş altın standart olan Cruelty Free International Leaping Bunny programı kapsamında onaylanmıştır. Sabit bir son tarih politikasına bağlıyız ve ürünlerimizin Leaping Bunny kriterlerine uymaya devam etmesini sağlamak için tedarikçilerimizi proaktif olarak izliyoruz. Tedarikçi izleme sistemimiz de bağımsız olarak denetlenmektedir.

1974'te kurulan Faith In Nature'da, süreçte ona zarar vermeden doğanın gücünü kullanmaya inanıyoruz. Natural, Vegan, Cruelty Free ve Ethical, Faith In Nature'da sadece moda sözcükler değildir. Yaptığımız her şeyin temeli onlar.

Sıralama: 
Gösterim:
Gösterim: