RECYCLED & RECYCLABLE (Toplam Ürün: 24)

Faith In Nature, tüm ürün yelpazesinin plastik içermeyen ve %100 gübrelenebilir karton ambalajlarda paketlenmesinden veya geri dönüştürülmüş malzemelerden yapılmış %100 geri dönüştürülebilir ambalajlarda satılmasından gurur duyar. Saç ve cilt bakım ürünü seçimlerinizde daha çevre dostu olmak için adımlar atıyorsanız mükemmeldir.

Tüm şampuan kalıplarımız ve sabunlarımız, kompostlanabilir ve geri dönüştürülebilir karton ambalajlarda paketlenir, bu da onları mümkün olduğunca sıfır atık haline getirir. 400 ml'lik vücut yıkama, şampuan ve saç kremi şişelerimiz geri dönüştürülmüş plastikten yapılmıştır ve %100 geri dönüştürülebilir. 5 litrelik yedeklerimiz, atıkları azaltmak ve çevreyi korumak isteyenler için daha sürdürülebilir, plastiği azaltan bir alternatif sunar ve çöplükten bir yıla kadar şampuan veya duş jeli şişelerinden tasarruf etmenize yardımcı olur.

1974'te kurulan Faith In Nature'da, süreçte ona zarar vermeden doğanın gücünü kullanmaya inanıyoruz. Natural, Vegan, Cruelty Free ve Ethical, Faith In Nature'da sadece moda sözcükler değildir. Yaptığımız her şeyin temeli onlar.

Sıralama: 
Gösterim:
Gösterim: